Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
