Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Feed
fa: خوراک

en: Help
fa: راهنما

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: First
fa: اولین

en: Second
fa: ثانیه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Secondary menu
fa: قائمی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
