Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
