Mojo (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Help
ar: المساعدة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Second
ar: الثانية

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title

en: Highlighted
ar: مبرز
