Mojo (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: More
bn: আরও

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Help
bn: সহায়তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু

en: Subscribe to @feed-title
bn: @feed-title এ সাবস্ক্রাইব করুন
