Mojo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Three column 25/50/25
bo: སྡེ་གསུམ། 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
bo: སྡེ་གསུམ་25/50/25དོས་སྤུངས།

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: First
bo: དང་པོ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Third
bo: གསུམ་པ

en: Fourth
bo: བཞི་བ

en: Fifth
bo: ལྔ་བ

en: Sixth
bo: དྲུག་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1

en: Columns: 3
bo: སྡེ་བ།：3

en: Columns: 2
bo: སྡེ་བ།：2

en: Comment links
bo: དཔྱད་གཏམ་སྦྲེལ་ཐག
