Mojo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Feed
cy: Porth

en: Help
cy: Cymorth

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: First
cy: Cyntaf

en: Second
cy: Eiliad

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Third
cy: Trydydd

en: Fourth
cy: Pedwerydd

en: Fifth
cy: Pumed

en: Subscribe to @feed-title
cy: Tanysgrifiwch i @feed-title
