Mojo (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title

en: Highlighted
hr: Istaknuto
