Mojo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: More
it: Altro

en: Yes
it: Sì

en: Categories
it: Categorie

en: Help
it: Aiuto

en: Updated
it: Aggiornato

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: First
it: Primo

en: Second
it: Secondo

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Third
it: Terzo

en: Fourth
it: Quarto

en: Fifth
it: Quinto

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
it: Solo testo. Non dimenticare di includere gli spazi.

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Subscribe to @feed-title
it: Iscriviti a @feed-title

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: One column
it: Una colonna

en: JavaScript settings
it: Impostazioni JavaScript
