Mojo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Help
mn: Тусламж

en: Three column 25/50/25
mn: Гурван багана 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
mn: Багцалсан гурван багана 25/50/2

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
