Mojo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Second
nn: Sekund

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title

en: Highlighted
nn: Utheva
