Mojo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Miscellaneous settings
pl: Różne ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Help
pl: Pomoc

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Three column 25/50/25
pl: Trzy kolumny 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
pl: Trzey kolumny 25/50/25 ułożone

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: First
pl: Pierwszy

en: Second
pl: Sekunda

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Third
pl: Trzeci

en: Fourth
pl: Czwarty

en: Fifth
pl: Piąty

en: Sixth
pl: Szóste

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: Columns: 3
pl: Kolumny: 3

en: Columns: 2
pl: Kolumny: 2

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: JavaScript settings
pl: Ustawienia JavaScript

en: Use Selectivizr
pl: Użyj Selectivizr
