Mojo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Three column 25/50/25
sk: Tri stĺpce 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
sk: Tri stĺpce 25/50/25 stohované

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: First
sk: Prvý

en: Second
sk: Sekunda

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Fifth
sk: Piaty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
