Mojo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
