Mojo (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Help
ast: Aida

en: Updated
ast: Anováu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
