Mojo (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Help
bg: Справка

en: Updated
bg: Обновено

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
