Mojo (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: More
id: Selengkapnya

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Categories
id: Kategori

en: Miscellaneous settings
id: Pengaturan lainnya

en: Feed
id: Umpan

en: Help
id: Bantuan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Display breadcrumb
id: Tampilkan breadcrumb

en: Breadcrumb separator
id: Pemisah breadcrumb

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
id: Tambahkan pemisah di akhir breadcrumb

en: First
id: Pertama

en: Second
id: Detik

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: You are here
id: Anda di sini

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
id: Tambahkan judul konten pada akhir breadcrumb

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Main content
id: Konten utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Subscribe to @feed-title
id: Berlangganan @feed-title
