Mojo (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title
