Mojo (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Help
te: సహాయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Second
te: క్షణం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ
