Mojo (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: Help
da: Hjælp

en: Updated
da: Opdateret

en: Three column 25/50/25
da: Tre spalter 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
da: Tre spalter 25/50/25 stablet

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Breadcrumb settings
da: Indstillinger for brødkrummer

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Show home page link in breadcrumb
da: Vis link til forsiden i brødkrummestien

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
da: Tilføj en separator i slutningen af brødkrummestien

en: First
da: Første

en: Second
da: Sekund

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: You are here
da: Du er her

en: Third
da: Tredje

en: Fourth
da: Fjerde

en: Fifth
da: Femte

en: Sixth
da: Sjette

en: Only in admin section
da: Kun i administrationssektion

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
da: Kun tekst. Husk at inkludere mellemrum.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
da: Tilføj indholdets titel i slutningen af brødkrummestien

en: Rebuild theme registry on every page.
da: Genopbyg temaregistreringsdatabase på hver side.

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: One column
da: Én spalte

en: JavaScript settings
da: Indstillinger for JavaScript

en: Comment links
da: Kommentar links

en: Mobile Menu
da: Mobilmenu
