Mojo (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Second
ka: წამი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
