Mojo (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Help
mr: मदत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
