Mojo (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
