Mojo (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Help
ps: مرسته

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Second
ps: دوهم
