Mojo (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Feed
ro: Flux

en: Help
ro: Ajutor

en: Updated
ro: Actualizat

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: First
ro: Primul

en: Second
ro: Secundă

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: You are here
ro: Eşti aici

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Columns: 1
ro: Coloane: 1

en: Columns: 3
ro: Coloane: 3

en: JavaScript settings
ro: Setări JavaScript
