Mojo (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Miscellaneous settings
sv: Övriga inställningar

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Help
sv: Hjälp

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Three column 25/50/25
sv: Tre kolumner 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
sv: Tre kolumner 25/50/25 staplad

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: First
sv: Första

en: Second
sv: Sekund

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Third
sv: Tredje

en: Fourth
sv: Fjärde

en: Fifth
sv: Femte

en: Rebuild theme registry on every page.
sv: Bygg om temats register på varje sida.

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: JavaScript settings
sv: Inställningar för JavaScript

en: Mobile Menu
sv: Mobilmeny
