Mojo (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
