Mojo (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Second
bs: Sekunda
