Mojo (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Three column 25/50/25
eu: Hiru zutabe 25/50/25

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: First
eu: Lehena

en: Second
eu: Segundu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1

en: Columns: 3
eu: Zutabeak: 3

en: Columns: 2
eu: Zutabeak: 2
