Mojo (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
