Mojo (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು
