Mojo (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Feed
lt: Srautas

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: One column
lt: Vienas stulpelis
