Mojo (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Feed
lv: Plūsma

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
