Mojo (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Help
ml: സഹായം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Second
ml: സെക്കൻഡ്
