Mojo (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Miscellaneous settings
nl: Overige instellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: First
nl: Eerste

en: Second
nl: Seconde

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: Only in admin section
nl: Alleen in beheergebied

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
nl: Alleen tekst. Vergeet niet om spaties toe te voegen.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2

en: One column
nl: Één kolom

en: JavaScript settings
nl: JavaScript-instellingen
