Mojo (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: URL
ur: یو آر ایل
