Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Feed
gl: Orixe

en: Help
gl: Axuda

en: Updated
gl: Actualizado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: First
gl: Primeiro

en: Second
gl: Segundo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
