Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Second
hy: Վարկյան
