MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Close
ar: إغلاق

en: Products
ar: المنتجات

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Blue
ar: أزرق

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
