MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Close
az: Bağlı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
