MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Products
bg: Продукти

en: Blue
bg: Син

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Continue shopping
bg: Продължи пазаруването

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
