MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
