MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Close
ca: Tanca

en: Red
ca: Vermell

en: Products
ca: Productes

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Blue
ca: Blau

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Continue shopping
ca: Seguiu comprant

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary
ca: Primari

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Go to checkout
ca: Tramiteu la comanda

en: Item successfully added to your cart
ca: Producte afegit correctament a la cistella
