MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Close
cs: Zavřít

en: Red
cs: Červená

en: Products
cs: Produkty

en: Blue
cs: Modrý

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Continue shopping
cs: Pokračovat v nákupu

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary
cs: Primární

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Go to checkout
cs: Jít do pokladny

en: Item successfully added to your cart
cs: Položka úspěšně vložena do košíku
