MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Content
fr: Contenu

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Close
fr: Fermer

en: Red
fr: Rouge

en: Products
fr: Produits

en: Blue
fr: Bleu

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Continue shopping
fr: Continuer vos achats

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Primary
fr: Primaire

en: Status message
fr: Message d'état

en: Go to checkout
fr: Terminer ma commande

en: Import products.
fr: Importer des produits.

en: Item successfully added to your cart
fr: Cet article a bien été ajouté à votre panier.

en: Navbar
fr: Barre de navigation
