MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Close
gl: Pechar

en: Red
gl: Vermello

en: Products
gl: Produtos

en: Blue
gl: Azul

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary
gl: Primario

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
