MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Close
he: סגירה

en: Products
he: מוצרים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Blue
he: כחול

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Continue shopping
he: המשך קניה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary
he: ראשי

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Go to checkout
he: לקופה

en: Item successfully added to your cart
he: הפריט נוסף בהצלחה לעגלת הקניות שלך
