MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Products
hr: Proizvodi

en: Blue
hr: Plava

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Continue shopping
hr: Nastavi kupovinu

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
