MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Close
is: Loka

en: Products
is: Vörur

en: Blue
is: Blár

en: Continue shopping
is: Halda áfram að versla

en: Go to checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Item successfully added to your cart
is: Hlutnum var bætt í körfuna þína
