MojoCart (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Close
ja: 閉じる

en: Red
ja: レッド

en: Products
ja: 商品

en: Copyright
ja: 著作権

en: Blue
ja: ブルー

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Continue shopping
ja: 買い物を続ける

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
